2120 Herkes sanatçı menajeri olmuş.
Ara
  • Carnaval Musıc

Herkes sanatçı menajeri olmuş.

En son güncellendiği tarih: 9 saat önce

Kurumsal firmalar , Mekanlar büyük event planında olan kurumlar veya kuruluşlar zaman zaman büyük organizasyon yapıp marka bilinirliğini bütçeleri doğrultusunda bilindik yüzler ile organizasyonlar yaparlar. İş araştırmaya ve satın almaya geldiğinde ne gariptir ki aynı sanatçı için bir çok teklif alırlar. Bu nasıl oluyor diye hiç düşündünüz mü ? Garip değil mi sizce de .Aynı organizasyon Aynı sanatçı ama değişken fiyatlar ..Empati kurun lütfen .Gözlerinizi kapatın o sanatçı bir an siz olun ...Güzel değil mi :) Neyse konumuza dönelim . Siz istediğiniz parayı biliyorsunuz.Organizasyon yeri belli ,Müşteri belli. Ama herkes sizin menajeriniz olduğunu söyleyerek sizin adınıza organizasyon planlıyor.Diyelim ki bahsi geçen kişi , kaşe bedelini olması gerekenin üzerinde bir fiyata sattı. Şimdi ne olacak ? Siz bu kişiyi ne kadar tanıyorsunuz ? .İşte çoğu organizasyonlar bu gibi nedenlerden dolayı hayat bulamıyor yada istenilen memnuniyete ulaşılamadan sonuçlanıyor.

.Bu arada biz menajerlik işi yapmıyoruz.Eğer öyle bir iş var ise biz o işi bilmiyoruz..Sanatçı arkadaşlarımız bizim dostumuzdur.Arar sorarız ..HEPSİ BU.....

Yabancı olsun Türk olsun elbette çok geniş bir camiaa burası .Herkesi tanıyor da olamayız.. Türkiye de ve Diğer ülkelerde organizasyon yapmış bir çok arkadaşımız bir fiil sanatçı ile temas halinde olan kişilerle de zaman zaman irtibata geçiyoruz.


Şimdi sorun kendinize Organizasyon için , Doğru satın alma yapmak için kiminle iletişime geçmelisiniz ?

12 görüntüleme